게시판

TikTok به طور بومی بر روی مرسدس بنز CLE 450 کوپه 2024 کار می کند و بسی…

페이지 정보

profile_image
작성자 Ellis
댓글 0건 조회 4회 작성일 24-09-28 10:39

본문

مرسدس بنز ایالات متحده قیمت کوپه کاملاً جدید CLE را اعلام کرد مرسدس بنز ایالات متحده قیمت ... [+] برای کوپه کاملاً جدید CLE مرسدس بنز ایالات متحده قیمت گذاری برای کوپه کاملاً جدید CLE مرسدس بنز ایالات متحده اعلام کرد قیمت تماما جدید CLE کوپه مرسدس بنز ایالات متحده قیمت گذاری برای CLE کوپه کاملا جدید مرسدس بنز ایالات متحده قیمت گذاری برای CLE کوپه کاملا جدید مرسدس بنز ایالات متحده قیمت برای CLE کوپه کاملا جدید اعلام کرد
©Mercedes-Benz AG گوشی خود را فراموش کرده اید؟ به TikTok معتاد هستید؟
این مشکلی در مرسدس بنز CLE 450 کوپه 2024 ندارد.
من اخیراً یکی را برای چند روز آزمایش کردم و متوجه شدم که اجرای برنامه TikTok به صورت بومی در نمایشگر مرکزی خودرو یک لوکس است که حتی نمی‌دانستم به آن نیاز دارم، همتراز با چراغ‌های داخلی قابل تنظیم و ماساژ صندلی.
نصب برنامه فقط چند دقیقه طول کشید. ابتدا باید به فروشگاه اپلیکیشن مرسدس من بر روی صفحه نمایش خودرو مراجعه کرده و به دنبال اپلیکیشن TikTok بگردید. من تعجب کردم که حتی در میان چند بازی و هر دو برنامه Whizz along و Microsoft Teams وجود دارد که به شما امکان می دهد تماس های گروهی برقرار کنید (البته فقط صدا، بنابراین بدون ویدیو).
به خاطر داشته باشید که بازی‌ها و برنامه TikTok فقط زمانی کار می‌کنند که شما پارک هستید، بنابراین ایده این است که از آنها در زمان‌های بیکاری استفاده کنید (مثلاً در انتظار بردن بچه‌ها در مدرسه). با کمال تعجب، نصب برنامه TikTok بیشتر از یکی از بازی های مسابقه ای طول کشید - شاید حدود پنج دقیقه.
پس از نصب، باید حسابم را همگام‌سازی می‌کردم، که فقط به معنای اسکن یک کد QR با تلفنم برای تأیید اعتبار برنامه ماشین بود. هنگامی که برنامه TikTok در ماشین راه اندازی شد، می توانستم از بین ویدیوها تند تند بکشم انگار که از لپ تاپ در خانه استفاده می کنم. ویدیوها در صفحه نمایش بزرگ 11.9 اینچی وسط واضح و رنگارنگ به نظر می رسیدند.
بیشتر از FORMFORBES ADVISORبهترین حساب‌های پس‌انداز پربازده سال 2024ByKevin PayneContributorبهترین حساب‌های پس‌انداز سود 5 درصدی سال 2024 ByCassidy HortonContributor اکنون، ممکن است از خود بپرسید: آیا ما نیاز به استفاده از TikTok حتی بیشتر از اکنون داریم؟ آیا نصب برنامه روی گوشی و تبلت ما کافی نیست؟
اخیراً متوجه شده ام که TikTok چگونه می تواند یک برنامه مفید برای یافتن محصولات جدید باشد، نه فقط برای سرگرمی. در اصل، من هم مثل بقیه درگیر ویدیوهای ویروسی بودم و هر چه بیشتر آنها را تماشا کنید، الگوریتم آنها را بیشتر به شما می‌رساند. برای من، دسترسی به ماشین به این معنی بود که از تلفنم کمتر استفاده می‌کردم، نه اینکه بیشتر از TikTok استفاده می‌کردم.
در مرسدس بنز CLE 450 کوپه، من توانستم چند کاربر TikTok را که اغلب در مورد محصولات و خودروهای جدید پست می‌کنند، بررسی کنم و این زمان مفیدی بود. یکی از دوستانم را در مرکز خرید پیاده کردم و مدتی در پارکینگ منتظر ماندم و ویدیوهای جدید ماشین را ورق زدم.
این برنامه همچنین به شما امکان می دهد از حالت کشف برای یافتن کانال های جدید نیز استفاده کنید. من همچنین افرادی با علایق مشابه را جستجو کردم و آنها را مستقیماً از صفحه کنسول دنبال کردم. باید بگویم، استفاده از TikTok به این روش به فشار گردن کمک کرد، زیرا من از پایین به تلفن خود نگاه نمی کردم.
نمی‌دانستم که آیا این ذهنیت «همیشه فعال» استفاده از رسانه‌های اجتماعی، که در آن ما باید با همه ویدیوهای ویروسی به‌روز باشیم و هرگز آن را از دست ندهیم، تبدیل به یک موضوع شود. من مطمئن هستم که مرسدس بنز یک بحث داخلی در مورد آن داشته است، اما حقیقت این است که من در نهایت به همان میزان همیشه از TikTok استفاده کردم. نادیده گرفتن استفاده از تلفن با گذاشتن آن در بالای پد شارژ بی سیم در CLE 450 مفید بود.
روزی ما حتی به گوشی هم نیاز نخواهیم داشت. هر دستگاهی در خانه و محل کار ما به ما این امکان را می دهد که کارهایمان را انجام دهیم، با ربات های هوش مصنوعی صحبت کنیم و با یکدیگر ارتباط برقرار کنیم. ما هنوز به آنجا نرسیده ایم، اما اجرای TikTok به این شکل در CLE 450 گامی در مسیر درست است.
من را در توییتر یا لینکدین دنبال کنید. وب سایت من یا برخی از کارهای دیگر من را اینجا بررسی کنید. جان براندوندنبال جان براندون روزنامه نگار معروفی است که بیش از 15000 مقاله در رسانه های اجتماعی، فناوری، رهبری، مربیگری و بسیاری موضوعات دیگر منتشر کرده است. قبل از شروع حرفه نویسندگی در سال 2001، او به عنوان مدیر طراحی اطلاعات در شرکت C. H. Best Bribe کار می کرد. او را در توییتر دنبال کنید: ">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

When you have any kind of questions concerning where by in addition to tips on how to use اخبار خودرو وارداتی دست دوم, you can e mail us from our web page.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.